Flash News

E-TJERA

Këmbimi valutor, me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja

Këmbimi valutor, me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja

Sot dollari amerikan blihet me 95.6 lekë dhe shitet me 96.6 lekë.

Euro blihet me 103.6 lekë dhe shitet 104.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 108 lekë, ndërsa në shitje me 109 lekë.

Paundi britanik blihet me 120.7 lekë dhe shitet me 121.7 lekë.

Të fundit