Flash News

E-TJERA

Del nga Drejtoria e Policisë, flet kontrollori: U shoqërova në orën 23.00, më sekuestruan telefonin

Del nga Drejtoria e Policisë, flet kontrollori: U shoqërova në
Pirro Lako

Një nga kontrollorët e shoqëruar nga policia ka folur pas daljes nga Drejtoria e Policisë Tiranë. Pirro Lako tha për "News 24" se ishte shoqëruar prej orës 23:00 të ditës së mërkurë, ku kishte plotësuar një deklaratë për veprimet e kryera.

Ai tha se pyetjet që i kishte drejtuar policia ishin të thjeshta dhe lidheshin me deklaratën e tyre për paaftësinë. Lako u shpreh se policia i kishte sekuestruar telefonin, por se nuk dinte arsyen.

Të fundit