Flash News

E-TJERA

Ky është ‘Benz’-i luksoz me të cilin u largua vrasësi i 41-vjeçarit në Fier

Ky është ‘Benz’-i luksoz me të cilin u largua

Janë publikuar pamjet nga momenti i largimit nga vendngjarja, të autorit të dyshuar të vrasjes së 41-vjeçarit në Fier.

Ngjarja ndodhi në lagjen “11 Prilli”, rreth 100 metra larg shtëpisë ku banonte viktima.

Elton Javori, u vra brenda mjetit tip “Porshe Cayenne” në lëvizje.

41-vjeçari dyshohet të jetë vrarë për shkak të një krushqie të prishur dhe kjo ka qenë edhe lidhja me autorin e ngjarjes, i cili është identifikuar nga policia si  Agim Gashi.

 

 

Të fundit