Flash News

E-TJERA

Lapsusi i Ramës: Kemi akoma m** për të bërë

Lapsusi i Ramës: Kemi akoma m** për të bërë

Kemi dëgjuar shpesh lapsuse nga kreu i PD-së, Lulzim Basha, por këtë herë ka qenë radhe e kryeministrit Edi Rama që i shpëton goja në një moment.

Në një video të publikuar nga Ora News, kreu i qeverisë thotë fjalën "m*t" në vend të "mund". Kjo ka ndodhur gjatë fjalës së tij në takimin elektoral të ditës së djeshme në qytetin e Lushnjës.

“Çdo shqiptar që beson te puna duhet dhe do të jetë zot në këtë vend. Për këtë kemi akoma punë për të bërë. Për këtë kemi akoma m"t për të bërë” - dëgjohet të thotë kryeministri.

Një lapsus i Ramës që duket se vjen në sajë të lodhjes së madhe të takimeve të njëpasnjëshme në të gjithë Shqipërinë.

Të fundit