Flash News

E-TJERA

Makina përplas të moshuarën në Sarandë

Makina përplas të moshuarën në Sarandë                                               

Një aksident ka ndodhur në Sarandë pasditen e sotme.

Policia njoftoi se “rreth orës 18:50, në lagjen nr.1, Sh.I., 65 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Toyota“, ka aksidentuar këmbësoren L. M., 71 vjeçe”.

Kjo e fundit ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit, thuhet më tej në njoftim.

Të fundit