Flash News

E-TJERA

Në koma prej 5 ditësh, ndërron jetë tek Trauma 24-vjeçarja që u plagos rëndë në Qafë Thanë

Në koma prej 5 ditësh, ndërron jetë tek Trauma

Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës 24-vjeçarja që mbeti e plagosur rëndë në aksidentin në aksin rrugor Prrenjas-Qafë Thanë.

Jetmir Daci, 44 vjeç, nën efektin e alkoolit humbi drejtimin e mjetit tip “Golf” dhe përplasi mjetin tip “Passat” i cili ndodhej në një servis afër rrugës.

Daci përplasi 5 anëtarët e një familjeje, duke plagosur rëndë 24-vjeçaren e cila ndodhej në gjendje kome tek Spitali i Traumës.

 

Të fundit