Flash News

E-TJERA

Nëna humbi jetën, konfirmon zjarrfikësi: Zjarrin e banesës në Astir e vuri djali i shtëpisë

Nëna humbi jetën, konfirmon zjarrfikësi: Zjarrin e banesës

Zjarrin në apartamentin që u përfshi nga flakët në orët e para të ditës së sotme në zonën e Astirit në Tiranë e ka vënë djali i shtëpisë.

Ky fakt u konfirmua nga Arjan Ahmetaj nga shërbimi zjarrfikës në Tiranë, i cili tha se zjarri ka qenë i qëllimshëm.

Sipas zjarrfikësit, djali ka patur probleme mendore dhe njihej si problematik në zonë.

Zjarri ka qenë i menjëhershme. Kemi një zjarrvënie të vënë nga autori, nga djali. Ka pasur probleme familjare brenda familjes”, tha Ahmetaj.

 

Të fundit