Flash News

E-TJERA

Pamjet nga aksidenti në Shkodër (VIDEO)

Pamjet nga aksidenti në Shkodër (VIDEO)

Një aksident me 3 të plagosura ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Zues në Shkodër.

Policia njofton se shoferja 27-vjeçare ka humbur kontrollin mbi mjetin që po drejtonte dhe si pasojë, automjeti është përplasur me një shtyllë elektrike në anë të rrugës.

Nga përplasja janë dëmtuar 27-vjeçarja dhe pasagjeret në automjet, konkretisht 21-vjeçarja me iniciale A.D. dhe 21-vjeçarja me iniciale B.G.

Të fundit