Flash News

E-TJERA

Pas ndryshimit në pamje, mjeku tregon ndërhyrjen që ka bërë Najada Çomo

Pas ndryshimit në pamje, mjeku tregon ndërhyrjen që ka

Mjekja e njohur Najada Çomo, aktualisht edhe kandidate e PS për deputete në Tiranë disa ditë më parë befasoi me pamjen e saj të re.

Krahasuar me pamjen e saj të mëparshme, me flokë të kuqe të ndezur dhe vetullat e zeza të theksuara, mjekja thuajse u transformua me look-un e ri, me pamje më natyrale.

Panajot Papa, kirurg estetik, i ftuar në “Zonë e lirë” tha se mjekja duket se pjesë e ndryshimit mund të jenë edhe ndërhyrjet me botoks.

Në këtë lloj rasti, fotografia e dytë ka më shumë ndriçim. Fotografia në këtë lloj rasti duket sikur ka bërë një trajtim, por duhet parë pacienti. Ekzistojnë disa filtra në Instagram që mund të arrihet një foto e tillë. Mund të ketë bërë botoks tek balli”, tha doktori.  

 

Të fundit