Flash News

E-TJERA

Pas tensioneve, agjentët e policisë dhe BKH futen në Kuvend

Pas tensioneve, agjentët e policisë dhe BKH futen në Kuvend

Komisariati nr.1 dhe agjentë të BKH shkuan Në Kuvend pas tensioneve dhe kaosit të krijuar në Kuvend në seancën plenare të kësaj të enjteje.

Agjentët e krimit mblodhën provat e kapsollave dhe flakadanëve që u hodhën dhe morën shënim për rastin në fjalë dhe pritet të kryejnë procedurat.

Materialet më vonë do t’i përcillen SPAK-ut, si organi kompetent që heton ligjvënësit.

Të fundit