Flash News

E-TJERA

Përfshihet nga flakët banesa në Lezhë

Përfshihet nga flakët banesa në Lezhë

Një banesë në fshatin Mylte të Lezhës është përfshirë nga flakët. Flakët kanë djegur katin e dytë të banesës e cila ka qenë në ndërtim.

Familjarët nuk ndodheshin në shtëpi, në momentin kur ka rënë zjarri.

Dyshohet se shkak për zjarrin është bërë një bombol gazi që po përdorej për punimet e banesës.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes ku të paktën për momentin zjarri është neutralizuar.

Të fundit