Flash News

E-TJERA

Përfshihet nga flakët një servis makinash në Durrës

Përfshihet nga flakët një servis makinash në Durrës

Një servis makinash është përfshirë nga flakët këtë të hënë në Xhafzotaj të Durrësit.

Nuk dihet ende shkaku i zjarrit.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje kanë shkuar 4 zjarrfikëse të MNZ Durrës dhe të Portit Detar.

Të fundit