Flash News

E-TJERA

Përfshihet nga zjarri ish-fabrika e qelqit në Kavajë, rrezikohen edhe disa banesa

Përfshihet nga zjarri ish-fabrika e qelqit në Kavajë, rrezikohen

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë këtë të premte në ish-fabrikën e qelqit në Kavajë.

Mësohet se nga zjarri rrezikohen edhe disa banesa.

Në vendin e ngjarjes ndodhen forca të shumta policie dhe zjarrfikëse, të cilët po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Flakët rrezikojnë që të përhapen edhe më shumë pasi favorizohen nga era e fortë.

Policia po punon për të identifikuar autorin që ka vënë zjarrin.

Të fundit