Flash News

E-TJERA

Plagoset me armë zjarri një person në Malësinë e Madhe

Plagoset me armë zjarri një person në Malësinë e Madhe

Pas ngjarjes së rëndë në Dukagjin, ku u qëllua për vdekje Zef Guri dhe u plag djali i tij Gjin Guri, shënohen sërish të shtëna armësh në Malësi të Madhe.

Një person mbeti i plagosur me armë zjarri këtë mbrëmje.

Mësohet se një i ri ka marrë një plumb në shpatull, por është jashtë rrezikut për jetën. Sakaq polica ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

 

Të fundit