Flash News

E-TJERA

Plagoset një person me thikë në Vlorë

Plagoset një person me thikë në Vlorë

Një person është plagosur më thikë ditën e sotme në Vlorë.

Nga informacionet e para bëhet me dije se i plagosur ka mbetur 33-vjeçari Albano Meçorapaj, i cili është dërguar nga Novosela në spitalin e Vlorës.

Ndërkohë,  policia ka nisur hetimet dhe ka rrethuar vendin e krimit.

Të fundit