Flash News

E-TJERA

Plagoset një shqiptar në Itali

Plagoset një shqiptar në Itali

Një 35-vjeçar  shqiptar është gjetur i plagosur mbrëmjen e kaluar në Strada Nuova, në Codisotto di Luzzara, të Italisë.

Ka qenë një banor, i cili ka vënë re 35-vjeçarin në nevojë, duke e pritur në shtëpinë e tij dhe më pas ka kërkuar ndihmë mjekësore. 

Burri i plagosur në shpatull me armë ishte në gjendje nga alkooli. Mediat italiane bëjnë të ditur se ai u transportua me ambulancën e Kryqit të Kuq në urgjencën e afërt në Suzzara. Fatmirësisht, ai është jashtë rrezikut për jetën. 

Të fundit