Flash News

E-TJERA

Po kryente riparime 55-vjeçari bie nga çatia, niset me urgjencë në spital

Po kryente riparime 55-vjeçari bie nga çatia, niset me

Një 55-vjeçar, është rrëzuar teksa po riparonte çatinë e banesës në fshatin Shkozë, të Korçës.

Shtetasi A. P është transportua për mjekim në spitalin e Korçës, teksa ende nuk dihet gjendje e tij shëndetësore.

NJOFTIMI I POLICISË:

Mesditën e sotme, në fshatin Shkozë, Maliq, shtetasi A. P., rreth 55 vjeç, banues në Tiranë, duke riparuar çatinë e banesës së tij, është rrëzuar aksidentalisht dhe për pasojë ka marrë dëmtime trupore, i cili u transportua për mjekim në spitalin e Korçës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit