Flash News

E-TJERA

Po pastronte kantierin e varkave, makineria i merr jetën 38-vjeçarit shqiptar në Greqi

Po pastronte kantierin e varkave, makineria i merr jetën 38-vjeçarit

Një 38-vjeçar shqiptar ka ndëruar jetë në Greqi. 

Siç arportojnë mediat greke, shqiptari ka qenë duke pastruar kantierin e varkave në Trikeri të Volosit, në momentin kur makineria e pastrimit i ka zënë fillimisht dorën dhe më pas e ka tërhequr plotësisht duke i shkaktuar vdekjen.

Viktima është babai i dy fëmijëve të mitur, 5 dhe 11 vjeç dhe jetonte me familjen në Trikeri.

Të fundit