E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Skandali ‘McGonigal’, opozita organizon protestë kombëtare në 11 shkurt

■ “E kisha paralajmëruar”, eksperti: Hakerat kanë sulmuar të dhënat e “Air Albania”, kompania ka afat deri në 14 shkurt 

■ Skandali Rama-McGonigal, SPAK nis hetimet

■ Skandali ‘McGonigal’, gazetari amerikan hedh dyshime: Djali i Biden dhe Dorian Duçka të lidhur me një kompani kineze

■ “Kjo mafie e rrezikshme dhe për SHBA”, Berisha: Rama angazhoi McGonigal për të ndihmuar Dakon dhe Doshin 

■ Indeksin e korrupsionit/ TI: Shqipëria pa përmirësim krah Kazakistanit, Kosova me progres 

■ Familjet shqiptare me shpenzimet më të larta për bukë e ushqime në Europë, në raport me të ardhurat

■ Çmontohen kamerat e ‘krimit’ në Tiranë, 14 në banesën e Shullazit, nën hetim i forti i "Myslym Shyrit"

■ Bordi ul çmimin e naftës, sa do të shiten benzina dhe gazi

■ Evropianët më ‘pijanecët’ në botë, por ku renditet Shqipëria

Të fundit