Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Informalitet i lartë në turizëm si pasojë e Booking dhe AirBnB, çfarë kërkohet nga qeveria

■ Banorët e Bërxullës bllokojnë aksin Rinas-Kashar, përplasje me policinë: Do kenë fatin e kalasë së Shkodrës

■ Protesta e banorëve të Bërxullës, PD: Rama të respektojë ligjin dhe t’i dëmshpërblejë në vlerën e tregut

■ Dy ditë pas arrestimit, Alda Klosi shfaq probleme shëndetësore dhe dërgohet në spital

■ “Rrezikohet një krizë e re mjedisore”, BIRN: Inceneratorët e Elbasanit dhe Fierit nuk punojnë

■ Po dilte në treg me biçikletë, bie në kanal dhe vdes 65-vjeçari në Shkodër

■ Për çfarë u takua McGonigal me Ramën? Ish-e dashura e zyrtarit të FBI-së jep detaje

Të fundit