Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Lanë mandatin për të kandiduar si kryetarë bashkie, kush do i zëvendësojë pesë deputetët në Kuvend

■ U konfliktuan me njëri tjetrin në gjendje të dehur, pezullohen nga detyra tre efektivët e policisë

■ Takimi mes kryeministrave të Shqipërisë dhe Kosovës, Rama zbulon detaje nga dreka me Albin Kurtin

■ Bashkimi i demokratëve ka akoma shanse reale! Demokratët duhet të bashkohen kundër ”vrasësve politikë me pagesë”
 
■ Peshkonte duke përdorur lëndë plasëse, humb jetën nga shpërthimi 50-vjeçari në Fushë-Arrëz
 
Berisha nga Berati: Emërimet e kandidatëve për bashkitë, Edi Rama njësoj si Enver Hoxha
 
■ E lidhur: "Shëndetësia është si në vitet ’60", Berisha: Sot shqiptarët më të varfër se në vitin 2013

Të fundit