Flash News

E-TJERA

Presidenti i ri, Balla takon nesër Mediun dhe Dodën

Presidenti i ri, Balla takon nesër Mediun dhe Dodën

Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla do të takohet nesër më Fatmir Mediun dhe Mesila Dodën, ku do të diskutojnë për Presidentin e ri.

Takimi me Dodën do të zhvillohet në orën 09:00, ndërsa me Mediun në orën 10:00.

Kujtojmë që më 16 maj të jetë raundi i parë i votimit për Presidentin e ri.

Fatmir Mediu deklaroi pak më parë për mediat se duhet një kandidaturë konsensuale.

 

Të fundit