Flash News

E-TJERA

Punonte në ndërtimin e HEC-it në Lenie, aksidentohet për vdekje punëtori në Gramsh

Punonte në ndërtimin e HEC-it në Lenie, aksidentohet për
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Lenie të Gramshit.

Një person humbi jetën në punë teksa punonte në Hecin e zonës. Viktima ishte punonjës i kompanisë së ndërtimit të hidrocentralit dhe rrethanat e vdekjes janë ende të paqarta. 

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave.

 

 

Të fundit