Flash News

E-TJERA

Rikthehen reshjet e shiut, ja si do të luhaten temperaturat në ditët në vijim

Rikthehen reshjet e shiut, ja si do të luhaten temperaturat në

Stina e vjeshtës nis zyrtarisht pasnesër, në 23 shtator.

Meteorologët parashikojnë rënie të ndjeshme të temperaturave.

Në javën e ardhshme temperaturat pritet të bien me 7-8 gradë celsius, ndërsa ditët do të shoqërohen me reshje të shumta shiu.

Megithatë i nxehti afrikan do të vijojë të prekë jugun e vendit, duke sjellë ditë të lagështa dhe temperatura më të larta se normalisht.

Të fundit