Flash News

E-TJERA

Rrëfimi i Alma Kaçit: Videoja u publikua nga dikush që e njoh, nuk kam pasur lidhje me Safet Gjicin

Rrëfimi i Alma Kaçit: Videoja u publikua nga dikush që e njoh,

Alma Kaçi, gruaja e videos erotike me ish-kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici ka treguar detaje mbi skandalin seksual ku u përfshi edhe vetë.

Në një intervistë në Ora News, ajo tregon se videoja është publikuar nga një person që ajo e njihte dhe është njoftuar nga një kolege e saj.

Kaçi: Videoja është publikuar nga një person që unë e njoh. Kur u bë videoja virale dhe më vjen një mesazh që u bë virale nga një kolege. Heq internetin e shtëpisë dhe marr telefonin e djalit sepse ishin pamje bruto. Ajo do të publikohej e mbuluar dhe jo bruto.

Mua më kanë arrestuar krejt papritur. Më ndalin 6-7 policë sikur të kisha bërë vrasje. Mënyra se si më ndaluan, sepse në fund të fundit jam femër. Nuk kam pasur lidhje me Gjicin, sepse edhe me mbiemër kam përdorur një tjetër.

 

Të fundit