Flash News

E-TJERA

Shënohet aksidenti i katërt në Lezhë, tre të plagosur

Shënohet aksidenti i katërt në Lezhë, tre të plagosur

Katër aksidente janë shënuar ditën e sotme në Lezhë.

Në aksidentin e fundit janë përfshirë tre mjete, një prej tyre ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal.

Si pasojë janë plagosur tre person, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Nga aksidentet e regjistruara sot në Lezhë janë plagosur gjithsej 7 persona.

 

Të fundit