Flash News

E-TJERA

Sherr me thika në Kukës, plagoset i riu

Sherr me thika në Kukës, plagoset i riu

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në Kukës, si pasojë një 28-vjeçar ka mbetur i plagosur.

Autor i kësaj ngjarjeje është një 24-vjeçar, i  cili është shpallur në kërkim nga policia.

Paraprakisht dyshohet se mes të dyve ka pasur një konflikt të çastit që ka çuar në përdorimin e thikës.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Traumës ku po merr mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Të fundit