Flash News

E-TJERA

Sherr në Vlorë një i plagosur, policia në kërkim të dy vëllezërve

Sherr në Vlorë një i plagosur, policia në kërkim

Olsen Refati ka mbetur i plagosur ditën e somte pas një sherri me thika në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Partizani” ndërsa në polici janë shoqëruar dy autorët e dyshuar, vëllezërit L. M., 25 vjeç dhe G. M., 25 vjeç.

33-vjeçari dyshohet se është goditur me grushte nga dy vëllezërit 25-vjeçarë dhe më pas e kanë goditur me thikë.

I plagosuri ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Të fundit