Flash News

E-TJERA

Shpërthen bombola e gazit në Bilisht

Shpërthen bombola e gazit në Bilisht

Një bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Bilisht.

Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Burimet policore bëjnë me dije se bombola e gazit ka shpërthyer  në banesën e shtetasit me iniciale M.B.

Sakaq në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të shpërthimit të bombolës së gazit.

Të fundit