Flash News

E-TJERA

Të shtëna me armë zjarri në Bruksel, ka të plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Bruksel, ka të plagosur

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri të raportuar në Bruksel.

Autoritetet blege kanë përjashtuar mundësinë e një sulmi terrorist, dhe pista ku po hetohet është ajo e larjes së hesapeve.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes duke rrethuar zonën dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Të fundit