Flash News

E-TJERA

U vra sot në Fier, del fotoja e Elton Javorit

 U vra sot në Fier, del fotoja e Elton Javorit

Personi që shihni në foto është 41-vjeçari që u ekzekutua mesditën e sotme në Fier.

Ngjarja ndodhi në lagjen “11 Prilli”, rreth 100 metra larg shtëpisë ku banonte viktima.

Elton Javori, u vra brenda mjetit tip “Porshe Cayenne” në lëvizje.

41-vjeçari dyshohet të jetë vrarë për shkak të një krushqie të prishur dhe kjo ka qenë edhe lidhja me autorin e ngjarjes, i cili është identifikuar nga policia si  Agim Gashi.

Të fundit