Flash News

E-TJERA

Veshur me pelerina të zeza, momenti kur dy autorët vendosin tritolin në banesën e efektivit

Veshur me pelerina të zeza, momenti kur dy autorët vendosin tritolin

Kjo foto është fiksuar nga momenti kur dy autorët, e veshur me pelerina të zeza, kapërcejnë murin rrethues të banesës së efektivit Kastriot Selimaj dhe i vendosin tritol.

Autorët e kanë vendosur lëndën plasëse tek mjeti i efektivit.

Nga shpërthimi ka pasur vetëm dëme materiale, dhe jo të dëmtuar. Selimaj ka deklaruar në polici se nuk ka konflikte me askënd.

Të fundit