Flash News

E-TJERA

Vetvrasja e aktorit shqiptar në New York / “Ishte i zemëruar”, çfarë deklarojnë fqinjët

Vetvrasja e aktorit shqiptar në New York / “Ishte i

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja, ku aktori shqiptar Florind Belliu i dha fund jetës së bashku me bashkëshorten e tij, duke u hedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonin.

New York Post shkruan se fqinjët e tyre kanë treguar se Florind Belliu ishte shfaqur i zemëruar të premten, një ditë para ngjarjes. Ata kanë treguar se zakonisht çifti Belliu ishin të qetë.

Detektivët po hetojnë të gjitha pistat e mundshme, vetëvrasje të dyfishtë, por edhe mundësinë që 35-vjeçari mund të ketë hedhur fillimisht bashkëshorten nga ndërtesa dhe më pas vet. Ata kishin rreth tre muaj që ishin zhvendosur në banesën e re.

 

Të fundit