Flash News

E-TJERA

VIDEO/ Dëbora zbardh Tropojën

VIDEO/ Dëbora zbardh Tropojën

Moti i keq ditën e sotme ka sjellë reshje bore në verilindje të vendit. Bora ka filluar në qytetin e Tropojës gjatë paradites.

Siç mund ta shihni edhe në pamjet e mëposhtme, në disa vende territori është zbardhur, ndërkohë reshjet e borës vazhdojnë të bien.

Sipas parashikimeve të Meteoalb, kushtet atmosferike pritet të përmirësohen gjatë pasdites fillimisht në zonat bregdetare dhe gjatë mbrëmjes kthjellimet do të dominojnë në të gjithë vendin.

 

Të fundit