Flash News

E-TJERA

Vranë babanë, gjykata e Durrësit vendos “arrest me burg” për tre fëmijët e familjes Meta

Vranë babanë, gjykata e Durrësit vendos “arrest me

Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për tre fëmijët e Pëllumb Metës.

Hygerta Meta pranoi autorësinë e krimit duke thënë se ishte e detyruar ta kryente dhe se kishte menduar t’ia linte fajin të vëllait, Hysenit.

Ky i fundit ndryshoi dëshminë e tij në gjykatë, dhe po ashtu tha se vrasjen e kishte kryer motra e tij.

 

 

Të fundit