Flash News

Ditari i Opozitës

'313'/ Denoncon Berisha: Grupi i Shullazit i bëri terror të burgosurve, donin vota për Veliajn

'313'/ Denoncon Berisha: Grupi i Shullazit i bëri terror të

Kryedemokrati Sali Berisha ka zhvilluar këtë të premte takimin e përjavshëm me gazetarët.

Gjatë komunikimit me ta, Berisha është ndalur sërish tek masakra e 14 majit.

Kryedemokrati është shprehur se tek 313, 600 të burgosurve u janë bërë format më të egra të presionit nga grupi i Shullazit dhe vetë Shullazi.

Tek 313, 600 të burgosurve nga grupi i Shullazit dhe vetë Shullazi u janë bërë format më të egra të presionit. Shullazi dhe grupi i tij është lejuar në kundërshtim me rregulloren, të kalojë nga kati në kat për të ushtruar terror tek të burgosurit, duke bërë fushatë për Erion Velinë. U është kërkuar deklaratë të burgosurve”, ka thënë Berisha.

Latest news