Flash News

E-TJERA

Vrau efektivin e forcave ‘Shqiponja’, Azgan Mërnica mbetet pa avokat

Vrau efektivin e forcave ‘Shqiponja’, Azgan Mërnica mbetet pa

Azgan Mërnica, 23-vjeçari i cili vrau efektivin e forcave Shqiponja në Baltëz të Fierit, ka dalë sot para gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë, por ka mbetur pa avokat.

Shkak është bërë mungesa e avokatit të tij mbrojtës në seancë.

Për ta mbrojtur është thirrur një avokat i shtetit, por dhe ai ka refuzuar ta mbrojë.

Latest news