Flash News

Rajoni

Të shtëna me armë në një plazh në Pire, dyshohet për një të vdekur

Të shtëna me armë në një plazh në Pire, dyshohet

Një përleshje e armatosur ka ndodhur këtë të premte midis tre kurdëve në bregdetin e Moutsopoulos në Pire. Një telefonatë është bërë në polici në lidhje me këtë incident.

Si pasojë e ngjarjes së përgjakshme, raportohet se një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur dhe është dërguar me ambulancë në spitalin e Janeos.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka arrestuar personat në ngjarje.

Arsyeja e nxjerrjes së armëve ende nuk është zbardhur dhe hetimet vijojnë.

Fillimisht u fol për një grabitje, duke qenë se të shtënat u qëlluan jashtë një supermarketi të madh.

Latest news