Këngëtarja e njohur shqiptare bie pre e hakerave, i vjedhin faqen në Facebook

Ashtu si shumë artistë e emra të tjerë të njohur, këngëtarja e njohur shqiptare Aurela Gaçe ka rënë pre e hakerave.

Përmes një njoftimi në rrjetet sociale njofton se llogaria e saj në Facebook, është marrë momentalisht nga hakers dhe po punohet për ta rikthyer atë së shpejti.