Flash News

Kosova

Arrestohet ish-këshilltari i Pacollit, akuzohet për vrasjen e gruas

Arrestohet ish-këshilltari i Pacollit, akuzohet për vrasjen e gruas

Liridona Murseli u vra dy ditë më parë teksa ndodhej në mjet me bashkëshortin, Naim Murseli, dhe dy fëmijët. 33-vjeçarja u qëllua për vdekje me armë zjarri nga grabitësit.

Mediat e Kosovës raportojnë se policia ka vënë në pranga dy të dyshuar, e bashkë me ta edhe bashkëshortin, ish-këshilltarin e Behgjet Pacollit, Naim Murseli.

Siç duket grabitja me pasojë vdekjen nuk është e vetmja pistë hetimi për policinë.

Të fundit