Flash News

Kosova

Foto/ Autori i vrasjes së 33-vjeçares Liridona Murseli në Kosovë

Foto/ Autori i vrasjes së 33-vjeçares Liridona Murseli në

Ky është autori i vrasjes së Liridona Murselit mbrëmjen e 29 nëntorit në Prishtinë.

Autori u arrestua sot nga policia e Kosovës, teksa pranoi kryerjen e vrasjes. Ai ka rrëfyer se është paguar plot 30 mijë euro nga Naim Murseli, bashkëshorti i viktimës, për të kryer vrasjen.

Në momentin e ngjarjes, Liridona ndodhej në mjet me bashkëshortin e dy fëmijët e saj. Ngjarja u raportua si grabitje me pasojë vdekjen, pasi disa persona ishin afruar kishin marrë gjërat më me vlerë të çiftit dhe ishin larguar.

Naim Murseli dhe dy fëmijët ishin larguar nga mjeti dhe kishin shpëtuar.

Foto/ Autori i vrasjes së 33-vjeçares Liridona Murseli në
Autori i vrasjes së Mursliut

Të fundit