Flash News

Kosova

Ja momenti kur gjendet i vrarë terroristi serb në veri të Kosovës

Ja momenti kur gjendet i vrarë terroristi serb në veri të

Dy nga agresorët e grupit kriminal që sulmoi mëngjesin e sotëm Policinë e Kosovës duke lënë një efektiv të vrarë dhe të plagosur, janë vrarë gjatë shkëmbimit të zjarrit.

Nga foto e publikuar në rrjet, njëri prej terroristëve i armatosur dallohet i shtrirë në tokë dhe pa shenja jete.

Nga pamjet duket sikur terroristi ka marrë plumb në kokë.

Kujtojmë se një grup prej 30 personash të armatosur deri në dhëmbë janë rrethua brenda në manastirin e Banjskë të Zveçanit.

Të fundit