Flash News

Kosova

Përcillet sot për në banesën e fundit bashkëshortja e ish-këshilltarit të Pacollit

Përcillet sot për në banesën e fundit bashkëshortja e

I jepet sot lamtumira e fundit gruas së ish-këshilltarit të Behgjet Pacollit, Liridona Murselit.

 30-vjeçarja dyshohet se është vrarë nga një grabitës, që i sulmoi për t’u marrë sendet me vlerë.

Përcillet sot për në banesën e fundit bashkëshortja e

Ngjarja ndodhi më 29 nëntor, ku sipas policisë së Kosovës viktima në momentin e incidentit ka qenë me bashkëshortin, Naim Murseli dhe dy fëmijët e tyre në makinë

Autori deri tani i panjohur, dhe i armatosur i ka ndaluar dhe ua ka kërkuar paratë, orën, varëset dhe më pas ka qëlluar me armë zjarri, ku mbeti e vrarë e reja.

Të fundit