Flash News

Kosova

Pjesëtar i forcave të FSK dhe nipi i Naim Murselit, kush është i arrestuari i tretë për vrasjen e Liridonës

Pjesëtar i forcave të FSK dhe nipi i Naim Murselit, kush

Kushtrim Kokalla u arrestua mbrëmjen e djeshme duke shkuar në tre numri i të prangosurve për vrasjen e Liridona Murselit.

Kokalla është anëtar i Forcave të Sigurisë së Kosovës dhe njëherazi nipi i Naim Murselit, bashkëshorti i viktimës që porositi vrasjen e 33-vjeçares. Kokalla dyshohet se ka bashkëpunuar në krim me bashkëshortin e viktimës dhe ekzekutorin Granit Plava.

Naim Murseli pranoi mbrëmë se kishete paguar 30 mijë euro për të vrarë të shoqen, duke e inskenuar ngjarjen si grabitje. Mediat raportuan se çifti kishte nisur procedurat e divorcit.

Pjesëtar i forcave të FSK dhe nipi i Naim Murselit, kush
Në foto: Naim Murseli dhe Kushtrim Kokalla

Të fundit