Flash News

Kosova

Vrasja e Liridona Murselit, arrestohet edhe vëllai i një efektivi policie

Vrasja e Liridona Murselit, arrestohet edhe vëllai i një efektivi

Është arrestuar personi i tretë lidhur me vrasjen e Liridona Murselit.

Ndërkaq sot u arrestua Naim Murseli, bashkëshorti i viktimës dhe Granit Plava që dyshohet se kreu vrasjen. Sipas Plavës, Murseli pagoi 30 mijë euro për Plavën që ta vrasë Liridonën.

Liridona Murseli u vra të mërkurën në rrugën “Dalip Alshiqi”, në Prishtinë. Ajo ndohej në mjet bashkë me Naim Murselin dhe dy fëmijët e saj.

Të fundit