Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

"Pylli Orbital", nga Lefter Koka, tek Blendi Klosi dhe Erion Veliaj, propaganda për mbjelljen e miliona pemëve 

Pas dëshmisë së Tafanit, merren masa shtesë për mbrojtjen e prokurores Musabelliu 

Ishte nisur për vrasje, kush është Aldi Mustafa, miku i “Rrumit të Shijakut” 

Gjykata e Elbasanit lë në burg anëtarët e grupit të Laert Haxhiut 

 ‘Dyshja Vuçiç-Rama janë armiq të kombit serb dhe kombit shqiptar!’   

Të fundit