Kush është i riu që u vetëvra në spitalin covid 2, djali i stilistes së njohur nga Durrësi

Një ngjarje e rëndë u shënua mëngjesin e së enjtes në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ në Tiranë, i cilësuar edhe si covid 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Një 29-vjeçar që po merrte mjekim prej 4 ditësh, pas infektimit me covid-19 është hedhur nga kati i tretë i spitalit, ku dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Lexo edhe: 29-vjeçari me covid u hodh nga kati i tretë i Sanatoriumit, reagon spitali: Po trajtohej prej 4 ditësh, gjendja e tij ishte e stabilizuar

Mësohet se i riu është identifikuar si Xhino Koça dhe është djali i stilistes së njohur në Durrës, Lira Koça dhe kreut të Njësisë Administrative nr.2 Leonard Koça.

Kujtojmë se Lira Koça është një nga stilistet më të mira në vend, e cila vesh yjet më të njohur të ekranit shqiptar.