Martohen Taulant Xhaka dhe Arbnora

Mesfushori Taulant Xhaka, lojtari i Kombëtares shqiptare, i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tij me Arbnorën. Në qershor, Xhaka i propozoi Arbnorës dhe vetëm 7 muaj më vonë ata janë martuar.

Futbollisti ka publikuar një foto sot në profilin e tij në Instagram ku shkruan “Zoti dhe Zonja Xhaka” dhe e ka shoqëruar me një emoji zemër.

E veshur me një fustan elegant velvet ngjyrë pana, Arbnora dukej e mahnitshme me barkun e saj të rrumbullakosur.

Çifti i sapomartuar, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

 

View this post on Instagram

 

♥️ MR. & MRS. XHAKA ♥️

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on