Martohet vajza e George W. Bush, fton vetëm 20 veta në dasmë

Barbara Bush, vajza e ish-presidentit amerikan, është martuar me të dashurin e saj Craig Louis Coyne. 37-vjeçarja është celebruar me skenaristin dhe aktorin nga motra e saj, Jenna Bush.

Çifti janë martuar në një ceremoni tepër private, me vetëm 20 veta të ftuar.

Barbara kishte zgjedhur të shfaqej shumë e thjeshtë në dasmën e saj dhe klasike.