Meghan dhe Princi Harry si një çift i thjeshtë, fotografohen në një lokal nate bashkë me Archie-n

Para disa muajsh, Meghan Markle dhe princi Harry u bënë prindër për herë të parë të një djali që e pagëzuan me emrin Archie.

TMZ ka publikuar disa foto teksa çifti mbretëror shiheshin si një çift i thjeshtë teksa po darkonin në një lokal nate si çdo çift normal dhe me vete kishin edhe të voglin e tyre.

Dyshja thuajse nuk u vu re në lokal dhe kaluan një mbrëmje të qetë.